ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
29/03 30/03 31/03 01/04 02/04 03/04 04/04
05/04 06/04 07/04 08/04 09/04 10/04 11/04

יום חמישי 02/04/2020

08:00
POWER BOOST

נעמה שחר B-dood Room

09:00
Boost Boxing

נעמה שחר B-dood Room

10:00
HiiT

שגיב אוחנה B-dood Room

11:00
Integrative YOGA

מיטל גל סוויסה B-dood Room

12:00
Integrative YOGA

מיטל גל סוויסה B-dood Room

13:00
POWER BOOST

עדי אזולאי B-dood Room

14:00
HiiT

עדי אזולאי B-dood Room

15:00
BARRE

טל סולומון B-dood Room

16:00
Pilates

טל סולומון B-dood Room

17:00
Boost Boxing

גל דאול B-dood Room

18:00
POWER BOOST

גל דאול B-dood Room

19:00
Hardcore

רוני דואני B-dood Room

19:30
BARRE

טל סולומון Aerobic/Core Room

20:00
Pilates

ליהי לפידור B-dood Room

יום שישי 03/04/2020

08:00
Pilates

ליהי לפידור B-dood Room

09:00
BARRE

ליהי לפידור B-dood Room

10:00
Body Movement

הדר אילי B-dood Room

11:00
Hardcore

רוני דואני B-dood Room

12:00
HiiT

שגיב אוחנה B-dood Room

13:00
POWER BOOST

מאיה קציר B-dood Room

14:00
HiiT

מאיה קציר B-dood Room

15:00
YOGA VINYASA FLOW

מיטל גל סוויסה B-dood Room

יום שבת 04/04/2020

לא נמצאו שיעורים ביום זה

יום ראשון 05/04/2020

07:00
SURFSET balance

עדי ברקאי Aerobic/Core Room

07:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

08:00
Pilates

עדי ברקאי Aerobic/Core Room

08:00
Pilates

עדי ברקאי B-dood Room

08:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:00
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:00
Pilates

עדי ברקאי B-dood Room

09:15
Boost Boxing Pilot

תומר בן שלום Boxing Room

09:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:00
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

10:00
Hardcore

רוני דואני B-dood Room

10:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

11:00
POWER BOOST

אביב האוזנר B-dood Room

12:00
HiiT

אביב האוזנר B-dood Room

13:00
Pilates

מירב דואני Aerobic/Core Room

13:00
Pilates

מירב דואני B-dood Room

14:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

14:00
BARRE

מירב דואני B-dood Room

15:00
POWER BOOST

מאיה קציר B-dood Room

16:00
HiiT

מאיה קציר B-dood Room

16:30
Back to Basic

עדי אזולאי Power Room

17:00
PILATES

מאי רומנו Aerobic/Core Room

17:00
Pilates

טל סולומון B-dood Room

17:30
POWER BOOST

מאיה קציר Power Room

18:00
SURFSET balance

מאי רומנו Aerobic/Core Room

18:00
BARRE

טל סולומון B-dood Room

18:30
HiiT POWER BOOST

מאיה קציר Power Room

19:00
Hardcore

עדי אזולאי Aerobic/Core Room

19:00
POWER BOOST

שגיב אוחנה B-dood Room

19:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

20:00
Power YOGA

מיכל כהן Aerobic/Core Room

20:00
HiiT

שגיב אוחנה B-dood Room

20:15
Boost Boxing Pilot

עדי אזולאי Boxing Room

20:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

21:00
Pilates

מיכל כהן Aerobic/Core Room

יום שני 06/04/2020

07:00
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

07:30
Hardcore

רוני דואני Aerobic/Core Room

08:00
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

08:00
HiiT

מאיה קציר B-dood Room

08:15
Boost Boxing Pilot

גל דאול Boxing Room

08:30
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:00
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:00
POWER BOOST

מאיה קציר B-dood Room

09:30
Pilates

מיכל כהן Aerobic/Core Room

10:00
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:00
Body Movement

הדר אילי B-dood Room

10:30
Power YOGA

מיכל כהן Aerobic/Core Room

11:00
POWER BOOST

הדר אילי B-dood Room

12:00
Hardcore

רוני דואני B-dood Room

13:00
POWER BOOST

עדי אזולאי B-dood Room

14:00
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

14:00
HiiT

עדי אזולאי B-dood Room

15:00
Pilates

מיכל כהן B-dood Room

16:00
Power YOGA

מיכל כהן B-dood Room

16:30
Boost Boxing Junior

עדי אזולאי Boxing Room

17:00
Pilates

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

17:00
POWER BOOST

נעמה שחר B-dood Room

17:30
POWER BOOST

עידו חן Power Room

18:00
SURFSET balance

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

18:00
Boost Boxing

נעמה שחר B-dood Room

18:00
דיאטנית Online

אלונה פארי Diet Room

18:30
POWER BOOST

עידו חן Power Room

19:00
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

19:00
Pilates

עדי ברקאי B-dood Room

19:15
Boost Boxing Pilot

תומר בן שלום Boxing Room

19:30
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

20:00
SURFSET BLEND

הדר אילי Aerobic/Core Room

20:00
Pilates

עדי ברקאי B-dood Room

20:30
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

21:00
Boost Boxing

גל דאול B-dood Room

יום שלישי 07/04/2020

07:00
Pilates

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

07:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

08:00
POWER BOOST

נעמה שחר B-dood Room

08:00
SURFSET balance

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

08:15
Boost Boxing Pilot

תומר בן שלום Boxing Room

08:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

09:00
Boost Boxing

נעמה שחר B-dood Room

09:00
Hardcore

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:00
HiiT

אביב האוזנר B-dood Room

10:00
Pilates

מאי רומנו Aerobic/Core Room

10:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

11:00
POWER BOOST

אביב האוזנר B-dood Room

12:00
HiiT

שגיב אוחנה B-dood Room

13:00
Body Movement

הדר אילי B-dood Room

14:00
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

14:00
Hardcore

הדר אילי B-dood Room

15:00
Power YOGA

מיכל כהן B-dood Room

16:00
Pilates

מיכל כהן B-dood Room

17:00
HiiT

עדי אזולאי B-dood Room

17:00
POWER BOOST

עידו חן Power Room

17:30
Power YOGA

מיכל כהן Aerobic/Core Room

18:00
HiiT POWER BOOST

עידו חן Power Room

18:00
דיאטנית Online

אלונה פארי Diet Room

18:00
POWER BOOST

עדי אזולאי B-dood Room

18:30
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

19:00
Hardcore

רוני דואני B-dood Room

19:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

19:15
Boost Boxing Pilot

גל דאול Boxing Room

19:30
Pilates

טל סולומון Aerobic/Core Room

20:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

20:00
BARRE

טל סולומון B-dood Room

20:30
BARRE

טל סולומון Aerobic/Core Room

21:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

21:00
Pilates

טל סולומון B-dood Room

יום רביעי 08/04/2020

07:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

07:30
SURFSET BLEND

הדר אילי Aerobic/Core Room

08:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

08:00
Pilates

ליהי לפידור B-dood Room

08:30
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

09:00
BARRE

ליהי לפידור B-dood Room

09:00
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:30
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

10:00
Hardcore

רוני דואני B-dood Room

10:00
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:30
Pilates

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

11:00
Boost Boxing

גל דאול B-dood Room

11:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

11:30
Pilates

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

12:00
Body Movement

גל דאול B-dood Room

13:00
Pilates

יעל מורוזוב B-dood Room

13:15
Boost Boxing Pilot

עדי אזולאי Boxing Room

14:00
Pilates

יעל מורוזוב B-dood Room

17:00
SURFSET balance

עדי ברקאי Aerobic/Core Room

17:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

18:00
Pilates

עדי ברקאי Aerobic/Core Room

18:15
Boost Boxing Pilot

נעמה שחר Boxing Room

18:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

19:00
SURFSET BLEND

אביב האוזנר Aerobic/Core Room

19:30
HiiT POWER BOOST

מאיה קציר Power Room

20:00
Hardcore

אביב האוזנר Aerobic/Core Room

20:30
POWER BOOST

מאיה קציר Power Room

יום חמישי 09/04/2020

07:00
Pilates

מיכל כהן Aerobic/Core Room

07:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

08:00
Power YOGA

מיכל כהן Aerobic/Core Room

08:15
Boost Boxing Pilot

עדי אזולאי Boxing Room

08:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:00
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:00
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

10:30
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

11:00
Pilates

ליהי לפידור Aerobic/Core Room

13:00
HiiT POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

17:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

17:30
Pilates

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

18:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

18:30
SURFSET balance

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

19:00
POWER BOOST

מאיה קציר Power Room

19:30
BARRE

טל סולומון Aerobic/Core Room

20:00
POWER BOOST

מאיה קציר Power Room

20:30
Pilates

טל סולומון Aerobic/Core Room