ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
19/01 20/01 21/01 22/01 23/01 24/01 25/01
26/01 27/01 28/01 29/01 30/01 31/01 01/02

יום רביעי 22/01/2020

07:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

07:30
SURFSET BLEND

הדר אילי Aerobic/Core Room

08:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

08:30
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

09:00
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:15
Boost Boxing Pilot

עדי אזולאי Boxing Room

09:30
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

10:00
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:30
Pilates

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

11:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

11:30
Pilates

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

17:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

18:00
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

18:15
Boost Boxing Pilot

נעמה שחר Boxing Room

18:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

19:00
SURFSET BLEND

אביב האוזנר Aerobic/Core Room

19:30
POWER BOOST

מאיה קציר Power Room

20:00
Hardcore

אביב האוזנר Aerobic/Core Room

20:30
POWER BOOST

מאיה קציר Power Room

יום חמישי 23/01/2020

07:00
Pilates

מיכל כהן Aerobic/Core Room

07:15
Boost Boxing Pilot

עדי אזולאי Boxing Room

07:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

08:00
Power YOGA

מיכל כהן Aerobic/Core Room

08:15
Boost Boxing Pilot

עדי אזולאי Boxing Room

08:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:00
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:00
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

10:30
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

11:00
YOGA VINYASA FLOW

אמילי שיין Aerobic/Core Room

13:00
HiiT POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

17:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

17:30
Pilates

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

18:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

18:30
SURFSET balance

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

19:00
POWER BOOST

מאיה קציר Power Room

19:30
BARRE

ירדן רז Aerobic/Core Room

20:00
POWER BOOST

מאיה קציר Power Room

20:30
Pilates

ירדן רז Aerobic/Core Room

יום שישי 24/01/2020

08:00
Hardcore

אביב האוזנר Aerobic/Core Room

08:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:00
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:30
HiiT POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:00
SURFSET balance

הדר אילי Aerobic/Core Room

10:15
Boost Boxing Pilot

עדי אזולאי Boxing Room

10:30
HiiT POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

11:00
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

11:15
Boost Boxing Pilot

עדי אזולאי Boxing Room

11:30
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

12:00
Pilates

ירדן רז Aerobic/Core Room

12:30
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

13:00
BARRE

ירדן רז Aerobic/Core Room

14:00
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

14:00
Pilates

עדי ברקאי Aerobic/Core Room

יום שבת 25/01/2020

לא נמצאו שיעורים ביום זה

יום ראשון 26/01/2020

07:00
SURFSET balance

עדי ברקאי Aerobic/Core Room

07:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

08:00
Pilates

עדי ברקאי Aerobic/Core Room

08:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:00
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:15
Boost Boxing Pilot

תומר בן שלום Boxing Room

09:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:00
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

10:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

13:00
Pilates

מירב דואני Aerobic/Core Room

14:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

16:30
Back to Basic

עדי אזולאי Power Room

17:00
PILATES

מאי רומנו Aerobic/Core Room

17:30
POWER BOOST

מאיה קציר Power Room

18:00
SURFSET balance

מאי רומנו Aerobic/Core Room

18:30
HiiT POWER BOOST

מאיה קציר Power Room

19:00
Hardcore

עדי אזולאי Aerobic/Core Room

19:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

20:00
Power YOGA

מיכל כהן Aerobic/Core Room

20:15
Boost Boxing Pilot

עדי אזולאי Boxing Room

20:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

21:00
Pilates

מיכל כהן Aerobic/Core Room

יום שני 27/01/2020

07:00
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

07:30
Hardcore

רוני דואני Aerobic/Core Room

08:00
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

08:15
Boost Boxing Pilot

עדי אזולאי Boxing Room

08:30
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:00
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:30
Pilates

מיכל כהן Aerobic/Core Room

10:00
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:30
Power YOGA

מיכל כהן Aerobic/Core Room

14:00
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

17:00
Pilates

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

17:30
POWER BOOST

עידו חן Power Room

18:00
SURFSET balance

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

18:30
POWER BOOST

עידו חן Power Room

19:00
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

19:15
Boost Boxing Pilot

תומר בן שלום Boxing Room

19:30
POWER BOOST

עידו חן Power Room

20:00
SURFSET BLEND

הדר אילי Aerobic/Core Room

20:30
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

21:00
Hip Hop

מרין טרמץ Aerobic/Core Room

יום שלישי 28/01/2020

07:00
Pilates

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

07:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

08:00
SURFSET balance

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

08:15
Boost Boxing Pilot

עדי אזולאי Boxing Room

08:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

09:00
Hardcore

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:30
HiiT POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:00
Pilates

מאי רומנו Aerobic/Core Room

10:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

14:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

17:00
POWER BOOST

עידו חן Power Room

17:30
Power YOGA

מיכל כהן Aerobic/Core Room

18:00
HiiT POWER BOOST

עידו חן Power Room

18:30
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

19:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

19:15
Boost Boxing Pilot

גל דאול Boxing Room

19:30
Pilates

טל סולומון Aerobic/Core Room

20:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

20:30
BARRE

טל סולומון Aerobic/Core Room

21:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

יום רביעי 29/01/2020

07:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

07:30
SURFSET BLEND

הדר אילי Aerobic/Core Room

08:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

08:30
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

09:00
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:30
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

10:00
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:30
Pilates

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

11:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

11:30
Pilates

יעל מורוזוב Aerobic/Core Room

12:15
Boost Boxing Pilot

עדי אזולאי Boxing Room

17:00
SURFSET balance

מאי רומנו Aerobic/Core Room

17:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

18:00
Pilates

מאי רומנו Aerobic/Core Room

18:15
Boost Boxing Pilot

נעמה שחר Boxing Room

18:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

19:00
SURFSET BLEND

אביב האוזנר Aerobic/Core Room

19:30
POWER BOOST

מאיה קציר Power Room

20:00
Hardcore

אביב האוזנר Aerobic/Core Room

20:30
POWER BOOST

מאיה קציר Power Room