ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
12/07 13/07 14/07 15/07 16/07 17/07 18/07
19/07 20/07 21/07 22/07 23/07 24/07 25/07

יום ראשון 05/07/2020

07:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

08:00
Pilates Online

ליהי לפידור B-dood Room

08:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:00
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:00
HardCore Online

הדר אילי B-dood Room

09:15
Boost Boxing

תומר בן שלום Boxing Room

09:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:00
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

10:00
Body Movment Online

הדר אילי B-dood Room

10:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

13:00
Pilates

ליהי לפידור Aerobic/Core Room

14:15
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

17:00
PILATES

טל סלומון Aerobic/Core Room

17:00
Pilates Online

ליהי לפידור B-dood Room

17:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

18:00
BARRE

טל סלומון Aerobic/Core Room

18:00
Boost KikBoxing Online

גל דאול B-dood Room

18:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

19:00
Pilates

טל סלומון Aerobic/Core Room

19:00
HardCore Online

רוני דואני B-dood Room

19:15
Boost Boxing

גל דאול Boxing Room

19:30
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

20:00
Hardcore

רוני דואני Aerobic/Core Room

20:00
Pilates Online

טל סלומון B-dood Room

20:15
Boost Boxing

גל דאול Boxing Room

20:30
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

21:00
שעת מדיטציה עם מאור שוויצר

מאור שוויצר B-dood Room

יום שני 06/07/2020

07:00
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

07:30
Hardcore

רוני דואני Aerobic/Core Room

08:00
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

08:00
Pilates Online

ליהי לפידור B-dood Room

08:15
Boost Boxing

נעמה שחר Boxing Room

08:30
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:00
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

09:00
HiiT Online

אביב האוזנר B-dood Room

09:30
Pilates

דנה גוטמן Aerobic/Core Room

10:00
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

10:00
Power Boost Online

אביב האוזנר B-dood Room

10:30
Power YOGA

דנה גוטמן Aerobic/Core Room

14:00
SURFSET BLEND

אביב האוזנר Aerobic/Core Room

16:30
Back to Basic

אביב האוזנר Power Room

17:00
Pilates

ליהי לפידור Aerobic/Core Room

17:00
Power Yoga Online

ליאור מימון B-dood Room

17:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

18:00
SURFSET balance

הדר אילי Aerobic/Core Room

18:00
Power Boost Online

שגיב אוחנה B-dood Room

18:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

19:00
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

19:00
Pilates Online

עדי ברקאי B-dood Room

19:15
Boost Boxing

תומר בן שלום Boxing Room

19:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

20:00
SURFSET BLEND

הדר אילי Aerobic/Core Room

20:00
Pilates Online

עדי ברקאי B-dood Room

20:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

יום שלישי 07/07/2020

07:00
Pilates

ליהי לפידור Aerobic/Core Room

07:30
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

08:00
Pilates Online

עדי ברקאי B-dood Room

08:00
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

08:30
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

09:00
HiiT Online

גל דאול B-dood Room

09:00
Hardcore

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:00
Power Boost Online

גל דאול B-dood Room

10:00
Pilates

עדי ברקאי Aerobic/Core Room

10:30
HiiT Power Boost

שגיב אוחנה Power Room

14:15
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

17:00
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

17:30
Barre Online

טל סלומון B-dood Room

17:30
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

18:00
HiiT POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

18:30
Pilates Online

טל סלומון B-dood Room

18:30
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

19:00
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

19:30
מדד הבוסט

רוני דואני Private Room

19:30
Shadow Yoga Flow Online

הילה קסטלר B-dood Room

19:30
Pilates

טל סלומון Aerobic/Core Room

19:50
מדד הבוסט

רוני דואני Private Room

20:00
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

20:10
מדד הבוסט

רוני דואני Private Room

20:30
PILATES BARRE

טל סלומון Aerobic/Core Room

יום רביעי 08/07/2020

07:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

07:30
SURFSET BLEND

הדר אילי Aerobic/Core Room

08:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

08:00
HiiT Online

שגיב אוחנה B-dood Room

08:30
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

09:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

09:00
Pilates Online

ליהי לפידור B-dood Room

09:30
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

10:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

10:00
HardCore Online

הדר אילי B-dood Room

10:30
Pilates

ליהי לפידור Aerobic/Core Room

11:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

13:15
Boost Boxing

גל דאול Boxing Room

17:00
Power Boost Online

אביב האוזנר B-dood Room

17:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

18:00
Pilates

עדי ברקאי Aerobic/Core Room

18:00
HiiT Online

אביב האוזנר B-dood Room

18:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

19:00
Hardcore

אביב האוזנר Aerobic/Core Room

19:00
Power Boost Online

גל דאול B-dood Room

19:15
Boost Boxing

תומר בן שלום Boxing Room

19:30
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

20:00
SURFSET BLEND

אביב האוזנר Aerobic/Core Room

20:00
Pilates Online

ליהי לפידור B-dood Room

20:15
Boost Boxing

תומר בן שלום Boxing Room

20:30
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

יום חמישי 09/07/2020

07:00
Pilates

ליאור מימון Aerobic/Core Room

07:15
Boost Boxing Pilot

גל דאול Boxing Room

07:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

08:00
Power YOGA

ליאור מימון Aerobic/Core Room

08:00
HardCore Online

רוני דואני B-dood Room

08:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:00
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:00
Power Boost Online

גל דאול B-dood Room

09:15
Boost Boxing Pilot

עדי אזולאי Boxing Room

09:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:00
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

10:00
Pilates Online

עדי ברקאי B-dood Room

10:30
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

11:00
YOGA VINYASA FLOW

הילה קסטלר Aerobic/Core Room

13:00
HiiT POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

17:00
Barre Online

טל סלומון B-dood Room

17:00
HiiT Power Boost

עדי אזולאי Power Room

17:30
Pilates

עדי ברקאי Aerobic/Core Room

18:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

18:00
Pilates Online

טל סלומון B-dood Room

18:30
Hardcore

עדי אזולאי Aerobic/Core Room

19:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

19:00
Shadow Yoga Flow Online

הילה קסטלר B-dood Room

19:15
Boost Boxing Pilot

גל דאול Boxing Room

19:30
PILATES BARRE

טל סלומון Aerobic/Core Room

20:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

20:00
Yoga & Integrative Movment Online

הילה קסטלר B-dood Room

20:30
Pilates

טל סלומון Aerobic/Core Room

21:00
שעת מדיטציה עם מאור שוויצר

מאור שוויצר B-dood Room

יום שישי 10/07/2020

07:30
POWER BOOST Pilot

שגיב אוחנה Power Room

08:00
Hardcore

רוני דואני Aerobic/Core Room

08:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:00
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:15
Boost Boxing

עדי אזולאי Boxing Room

09:30
HiiT Power Boost

שגיב אוחנה Power Room

10:00
SURFSET balance

הדר אילי Aerobic/Core Room

10:15
Boost Boxing

עדי אזולאי Boxing Room

10:30
HiiT POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

11:00
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

11:15
Boost Boxing

תומר בן שלום Boxing Room

11:30
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

12:00
SURFSET balance

עדי ברקאי Aerobic/Core Room

12:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

13:00
PILATES BARRE

ליהי לפידור Aerobic/Core Room

14:00
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

14:00
Pilates

ליהי לפידור Aerobic/Core Room

יום שבת 11/07/2020

לא נמצאו שיעורים ביום זה

יום ראשון 12/07/2020

07:00
SURFSET balance

עדי ברקאי Aerobic/Core Room

07:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

08:00
Pilates

עדי ברקאי Aerobic/Core Room

08:00
Pilates Online

ליהי לפידור B-dood Room

08:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:00
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:00
HardCore Online

הדר אילי B-dood Room

09:15
Boost Boxing

גל דאול Boxing Room

09:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:00
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

10:00
Body Movment Online

הדר אילי B-dood Room

10:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

13:00
Pilates

מירב דואני Aerobic/Core Room

14:15
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

17:00
PILATES

טל סלומון Aerobic/Core Room

17:00
Pilates Online

ליהי לפידור B-dood Room

17:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

18:00
BARRE

טל סלומון Aerobic/Core Room

18:00
Boost KikBoxing Online

נעמה שחר B-dood Room

18:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

19:00
Pilates

טל סלומון Aerobic/Core Room

19:00
HardCore Online

רוני דואני B-dood Room

19:15
Boost Boxing

נעמה שחר Boxing Room

19:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

20:00
Hardcore

רוני דואני Aerobic/Core Room

20:00
Pilates Online

טל סלומון B-dood Room

20:15
Boost Boxing

נעמה שחר Boxing Room

20:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

21:00
שעת מדיטציה עם מאור שוויצר

מאור שוויצר B-dood Room