ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
27/09 28/09 29/09 30/09 01/10 02/10 03/10
04/10 05/10 06/10 07/10 08/10 09/10 10/10

יום ראשון 13/09/2020

07:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

08:00
Pilates Online

עדי ברקאי B-dood Room

08:00
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

08:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:00
HardCore Online

הדר אילי B-dood Room

09:00
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:15
Boost Boxing

גל דאול Boxing Room

09:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:00
Body Movment Online

הדר אילי B-dood Room

10:00
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

10:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

13:00
Pilates

ליאור מימון Aerobic/Core Room

14:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

17:00
פגישת תזונה

אלונה פארי Nutrition Room

17:00
Pilates Online

ליהי לפידור B-dood Room

17:30
פגישת תזונה

אלונה פארי Nutrition Room

17:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

18:00
Boost Boxing Online

נעמה שחר B-dood Room

18:00
פגישת תזונה

אלונה פארי Nutrition Room

18:00
PILATES BARRE

טל סלומון Aerobic/Core Room

18:30
POWER BOOST

עידן אזן Power Room

19:00
פגישת תזונה

אלונה פארי Nutrition Room

19:00
HardCore Online

רוני דואני B-dood Room

19:00
Pilates

טל סלומון Aerobic/Core Room

19:15
Boost Boxing

נעמה שחר Boxing Room

19:30
פגישת תזונה

אלונה פארי Nutrition Room

19:30
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

20:00
פגישת תזונה

אלונה פארי Nutrition Room

20:00
Pilates Online

טל סלומון B-dood Room

20:00
Hardcore

רוני דואני Aerobic/Core Room

20:30
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

יום שני 14/09/2020

07:00
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

07:30
Hardcore

רוני דואני Aerobic/Core Room

08:00
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

08:00
Power Boost Online

עומר מסרטי B-dood Room

08:15
Boost Boxing

גל דאול Boxing Room

08:30
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

09:00
HiiT Online

אביב האוזנר B-dood Room

09:30
Pilates

דנה גוטמן Aerobic/Core Room

10:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

10:00
Power Boost Online

אביב האוזנר B-dood Room

10:30
Power YOGA

דנה גוטמן Aerobic/Core Room

13:00
SURFSET BLEND

אביב האוזנר Aerobic/Core Room

17:00
Pilates

ליהי לפידור Aerobic/Core Room

17:00
HiiT Online

עומר מסרטי B-dood Room

17:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

18:00
SURFSET balance

הדר אילי Aerobic/Core Room

18:00
Power Yoga Online

ליאור מימון B-dood Room

18:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

19:00
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

19:00
Pilates Online

ליאור מימון B-dood Room

19:15
Boost Boxing

תומר בן שלום Boxing Room

19:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

20:00
SURFSET BLEND

הדר אילי Aerobic/Core Room

20:00
Power Boost Online

עומר מסרטי B-dood Room

20:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

יום שלישי 15/09/2020

07:30
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

08:00
Power YOGA

ליאור מימון Aerobic/Core Room

08:00
Body Movment Online

הילה קסטלר B-dood Room

08:30
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

09:00
Hardcore

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:00
Pilates Online

ליאור מימון B-dood Room

09:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:00
Pilates

ליאור מימון Aerobic/Core Room

10:00
Power Boost Online

מוריה בדיחי B-dood Room

10:30
HiiT Power Boost

שגיב אוחנה Power Room

14:00
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

17:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

17:30
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

17:30
Barre Online

טל סלומון B-dood Room

18:00
HiiT POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

18:30
Pilates Online

טל סלומון B-dood Room

18:30
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

19:00
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

19:15
Boost Boxing

עדי אזולאי Boxing Room

19:30
Pilates

טל סלומון Aerobic/Core Room

19:30
Body Movment Online

גל דאול B-dood Room

20:00
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

20:30
PILATES BARRE

טל סלומון Aerobic/Core Room

יום רביעי 16/09/2020

07:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

07:30
SURFSET BLEND

הדר אילי Aerobic/Core Room

08:00
HiiT Online

שגיב אוחנה B-dood Room

08:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

08:30
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

09:00
Pilates Online

ליהי לפידור B-dood Room

09:00
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

09:15
Boost Boxing

עדי אזולאי Boxing Room

09:30
SURFSET balance

רוני דואני Aerobic/Core Room

10:00
POWER BOOST

אביב האוזנר Power Room

10:00
HardCore Online

הדר אילי B-dood Room

10:30
Pilates

ליהי לפידור Aerobic/Core Room

11:00
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

13:15
Boost Boxing

עדי אזולאי Boxing Room

15:30
Boost Boxing Junior

עדי אזולאי Boxing Room

17:00
Power Boost Online

עומר מסרטי B-dood Room

17:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

18:00
HiiT Online

עומר מסרטי B-dood Room

18:00
SURFSET balance

אביב האוזנר Aerobic/Core Room

18:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

19:00
Body Movment Online

גל דאול B-dood Room

19:00
Hardcore

אביב האוזנר Aerobic/Core Room

19:15
Boost Boxing

תומר בן שלום Boxing Room

19:30
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

יום חמישי 17/09/2020

07:00
Pilates

ליהי לפידור Aerobic/Core Room

07:15
Boost Boxing

גל דאול Boxing Room

07:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

08:00
Power YOGA

דנה גוטמן Aerobic/Core Room

08:00
Pilates Online

ליהי לפידור B-dood Room

08:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:00
SURFSET BLEND

רוני דואני Aerobic/Core Room

09:00
Body Movment Online

גל דאול B-dood Room

09:15
Boost Boxing

עדי אזולאי Boxing Room

09:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

10:00
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

10:00
HardCore Online

רוני דואני B-dood Room

10:30
POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

13:00
HiiT POWER BOOST

עדי אזולאי Power Room

17:00
Pilates Online

ליהי לפידור B-dood Room

17:00
HiiT Power Boost

עדי אזולאי Power Room

17:30
SURFSET balance

עדי ברקאי Aerobic/Core Room

18:00
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

18:00
Power Yoga Online

ליאור מימון B-dood Room

18:30
Hardcore

עדי אזולאי Aerobic/Core Room

19:00
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

19:00
Body Movment Online

הילה קסטלר B-dood Room

19:15
Boost Boxing

גל דאול Boxing Room

19:30
Power YOGA

ליאור מימון Aerobic/Core Room

20:00
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

20:00
Shadow Yoga Flow Online

הילה קסטלר B-dood Room

יום שישי 18/09/2020

07:30
POWER BOOST Pilot

שגיב אוחנה Power Room

08:00
פגישת תזונה

אלונה פארי Nutrition Room

08:00
POWER Pilates

ליהי לפידור Aerobic/Core Room

08:30
פגישת תזונה

אלונה פארי Nutrition Room

08:30
POWER BOOST

שגיב אוחנה Power Room

09:00
פגישת תזונה

אלונה פארי Nutrition Room

09:00
SURFSET BLEND

הדר אילי Aerobic/Core Room

09:15
Boost Boxing

גל דאול Boxing Room

09:30
פגישת תזונה

אלונה פארי Nutrition Room

09:30
HiiT Power Boost

שגיב אוחנה Power Room

10:00
SURFSET balance

הדר אילי Aerobic/Core Room

10:00
פגישת תזונה

אלונה פארי Nutrition Room

10:15
Boost Boxing

גל דאול Boxing Room

10:30
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

11:00
Body Movement

הדר אילי Aerobic/Core Room

11:00
פגישת תזונה

אלונה פארי Nutrition Room

11:30
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

12:00
SURFSET balance

הדר אילי Aerobic/Core Room

12:30
POWER BOOST

מוריה בדיחי Power Room

יום שבת 19/09/2020

לא נמצאו שיעורים ביום זה

יום ראשון 20/09/2020

לא נמצאו שיעורים ביום זה